Hakkımızda

GİRİŞİMCİ OLMAK BİR RÜYA DEĞİLDİR. 
KADIN BAŞARMAK İÇİN YARATILMIŞTIR.
 

Küçük çaplı üretim faaliyetlerimiz  2017 yılında kendi evimizi süslemek, eşe dosta hediye etmek maksatlı başladı. Çevremizden gelen taleplerin sonunda bu faaliyetlerimizi bir üst seviyeye çıkardık. Hobi ile başlayan süreç üretime döndü, el emeği göz nuru ürünlerimiz bir çok ailenin evlerini süslemeye başladı. Birkaç ay sonra Girişimcilik Serüvenimiz başlamış, iki'şer yetişkin çocuları olan, sorumluluk sahibi aynı zamanda kuzen olan iki anne  için yeni bir hayat filizlenmişti. 

 
Amacımız severek ve keyif alarak yaptığımız tüm özel üretim ürünlerimizi geliştirmek hem de etrafımızda girişimci ruhu taşıyan el marifeti ve hünerleri olan fakat cesareti olmayan kendi içindeki cevheri keşfedemeyen çevremizdeki dostlarımıza örnek olup, onlara manevi destek vererek başarıya giden ilk adımda bir rolümüz olsun istedik. Tek bir cümle ile bir çok arkadaşımızın hayatına pozitif anlamda sirayet ettiğimize şahit olduk. 
 
2020 yılında sosyal medya ile tanıştık. Farklı mecralarda ürünlerimizi pazarlama gayretine girdik. Bu alanda da güzel pozitif, destekler oldu ve hatta zaman zaman ufak tefek siparişler alıp teslim ettik. Bu süreçte sosyal ürün/pazarlama/e ticaret konularında fikir sahibi olduk. 
 
Bir kaç ay önce girişimcilik serüvenimizin en önemli prosesine imza attık. Ticari geleceğimiz için küçük kendimiz için büyük bir yatırımla ilk ÖZEL RESMİ SATIŞ E TİCARET SİTEMİZİ kurduk. Bugünlerde sitemizin insanlara ulaşması, ürün satışının başlaması için büyük bir azim ve gayretle çalışıyoruz. 
 
İnsan, gayret içinde olursa aradığını bulur, ummadığı yerde aradığıyla buluşturulur düsturu ile çıktığımız yolda bitmek tükenmek bilmeyen enerjimizi ve heyecanımızı kaybetmeyecek, dürüst ticaret ilkelerinden asla taviz vermeyeceğizNe olursa olsun pes etmeyecek, gerektiğinde yardım alacak ve en zor şartlarda bile gülümsemekten vazgeçmeyeceğiz.
 
ENGELLERİ AVANTAJA ÇEVİRECEĞİZ. ÇÜNKÜ BİZ KADINIZ..
 
Zerrin KOÇ & Seçil GÜNGÖR
www.sadehobi.com
 


Hakkımızda

GİRİŞİMCİ OLMAK BİR RÜYA DEĞİLDİR. 
KADIN BAŞARMAK İÇİN YARATILMIŞTIR.
 

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..