İade Koşulları

İade Koşulları

sadehobi.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, sadehobi.com tarafından LR Türkiye’ye ve diğer ürünlerde Gerekli Mercilere iletilecek ve siparişleriniz tarafımızdan size kargoyla gönderilecektir. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:

  • Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde “Bize Ulaşın” sayfasındaki başvuru formunu doldurarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
  • Kapağı açılarak cilt üzerinde denenen tüm kozmetik ürünleri ve parfümler, kapağı açılan tüm gıda takviyeleri kullanılmış sayılır ve hijyen/sağlık nedeniyle iade edilemez. Hasarsız, orijinal paketli, açılmamış ve kullanılmamış ürünlerin iadesini yapabilirsiniz. Ürünler kargo paketi üzerinde gelen irsaliye ile birlikte gönderilmelidir.
  • Gönderim veya üretim hatalarından kaynaklanan iade taleplerinde sadehobi.com iade kargo bedelini üstlenir. Bunun dışındaki tüm iade isteklerinde kargo ücreti göndericiye aittir.
  • Sade Hobi’ye iade isteği ile ulaşan kusurlu ürününüz incelenmek üzere gönderilerek sorunun tespiti için inceleme yapılacaktır. Üretimden veya kargodan kaynaklı bir sorun olduğu tespit edilirse, ürün bedeliniz iade edilecektir. Ürünlerde kullanıcı hatasından meydana gelen sorunların oluşması durumunda veya ürünün kullanımı sonucunda meydana gelebilecek sorunlarda siparişler iade kapsamı dışında kalır.
  • Ürün iadeniz gerçekleştiği durumda; sadehobi.com’a ödemeyi kredi kartı ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel kartınıza iade edilecektir. Ödemeyi kapıda ödeme veya Havale/EFT ile yaptıysanız, ödediğiniz bedel belirtmiş olduğunuz banka hesabına geri ödenecektir.

Hakkımızda

GİRİŞİMCİ OLMAK BİR RÜYA DEĞİLDİR. 
KADIN BAŞARMAK İÇİN YARATILMIŞTIR.
 

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..